Spotkanie z flebologiem – dr Wojciechem K. Turkiewiczem

Wraz z początkiem lata i momentem odsłonięcia nóg pojawia się w naszej klinice coraz więcej zapytań o żylaki i sposoby na walkę z nimi. Temu tematowi było właśnie poświęcone spotkanie z naszym flebologiem czyli specjalistą od chorób żylnych – dr Wojciechem Turkiewiczem. Objawy estetyczne takie jak pajączki żylne, żylaki, a także uczucie ciężkich nóg i ich obrzęk to najczęstsze dolegliwości świadczące o przewlekłej niewydolności żylnej. Najlepiej zgłosić się do lekarza już przy pierwszych objawach, by zaradzić problemowi we wczesnej fazie. Rzeczywisty stan naczyń żylnych określimy badaniem ultrasonografii Dopplerowskiej.

Wiele osób zwleka z leczeniem żylaków obawiając się poważnej operacji wymagającej hospitalizacji, znieczulenia ogólnego, wielu tygodni rekonwalescencji. Tymczasem w Mandala Beauty Clinic oferujemy mało inwazyjną alternatywę –  wewnątrzżylną terapię laserową CoolTouch CTEV. Dzięki temu zabiegowi można pozbyć się żylaków podczas prostego, praktycznie bezbolesnego zabiegu wykonywanego w gabinecie lekarskim. Więcej o tej metodzie wysłuchacie w zapisanej na naszym kanale YouTube rozmowie z dr Turkiewiczem.

Jeżeli zaś borykacie się z problemem żylaków lub początkowymi objawami tej choroby – zapraszamy na konsultację z naszym flebologiem!