O klinice

Mandala Beauty Clinic to miejsce oferujące swoim pacjentom innowacyjne, skuteczne metody leczenia i profesjonalną, dyskretną opiekę znakomitych chirurgów plastycznych.

Harmonia duetu ciała i ducha to naszym zdaniem naturalna droga do dobrego samopoczucia.

Wiemy, jak obie sfery wpływają na siebie, a dzięki nowym możliwościom chcemy w pełni wykorzystać drzemiące w nas piękno.
Tworzony przez nas blog ma na celu przybliżenie najświeższych informacji z zakresu medycyny estetycznej. Zapraszamy do lektury wszystkich tych, którzy chcą przyjrzeć się jej z bliska. Mamy nadzieję rozwiać niejedne wątpliwości.

Pośród wielu specjalistów w ramach bloga znajdą Państwo wypowiedzi Dr Samira Ibrahima – specjalisty chirurgii plastycznej i estetycznej, założyciela Mandala Beauty Clinic w Poznaniu. Dr Ibrahim doświadczenie zdobywał zarówno w kraju, jak i za granicą, współpracując ze światowej sławy lekarzami, takimi jak David Matlock czy John Millard. Metody Vaser Lipo uczył się od jej twórcy, dra Alferdo Hoyosa z Bogoty. Jest jedynym licencjonowanym trenerem tej metody w Polsce. Posiada ogromne doświadczenie w transplantacji włosów – jako pierwszy na świecie wykonał udany przeszczep włosów w bliźnie.