„Serwisowanie piersi”

Pacjentki, które przeszły w naszej klinice plastykę piersi i zakończyły rekonwalescencję zachęcamy do bezpłatnych okresowych kontroli piersi. Wystarczy zrobić badanie USG i z jego wynikiem umówić się na kontrolę w klinice. Dzięki temu dowiecie się czy w piersiach nie zachodzą niepokojące zmiany, a my mamy okazję śledzić jak piersi zmieniają się po operacji.

Zaleca się pacjentkom z implantami silikonowymi badanie piersi (USG) trzy lata po operacji powiększania piersi, a następnie co dwa lata. Jeśli pacjentka zaobserwowała, że coś z implantami zmieniło się z biegiem czasu i staje się to problemem, lepiej zająć się tym wcześniej, zamiast czekać z kontrolą. Z biegiem czasu niektórzy pacjenci chcą zmienić rozmiar implantu lub wymagają liftingu z powodu zwiotczenia piersi i utraty elastyczności skóry.
Naszym zdaniem to dodatkowa motywacja, żeby regularnie się badać oraz okazja by porozmawiać o tym jak oceniacie swoje piersi po dłuższym czasie od zabiegu, czy w Waszym życiu zaszły zmiany jak np. kolejna ciąża czy wahania wagi, które wpłynęły na ich wygląd. Do zobaczenia!