Powrót do formy po ciąży

Ciąża to ważny okres w życiu kobiety. Niestety czasami radość związana z pojawieniem się na świecie dziecka jest trochę przysłonięta przez zmiany, które zaszły w naszym wyglądzie. Z takim problemem borykała się 33-letnia Pani Ewa – sales manager, a w życiu prywatnym mama bliźniaków.

Z jakim problemem zgłosiła się Pani do Mandala Beauty Clinic?

Po ciąży miałam obwisłą skórę na brzuchu, rozstęp mięśni, a po cesarskim cięciu także nawis skóry. Na zabieg zgłosiłam się kilka miesięcy po porodzie. To była 3 lata temu.

 

ewa_blog1

 

ewa_blog2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak trafiła Pani do naszej kliniki?

Z polecenia. Myślę, że dr Samir Ibrahim to świetny specjalista, nie tylko od przeszczepu włosów. Niestety nie wszystkim jest dobrze znany, dlatego też tutaj jestem, żeby go pochwalić.

Jak wspomina Pani pobyt w Mandali?

Z natury jestem raczej twarda, wiedziałam jak zabieg będzie wyglądał. Trochę przerażała mnie blizna, ale stwierdziłam, że wolę to niż brzydki brzuch, który muszę ukrywać pod ubraniem. Chciałam wyglądać lepiej, czuć się pewnie, dobrze we własnej skórze. I udało się. Już na drugi dzień po zabiegu, gdy zdjęłam pas i zobaczyłam efekt, byłam szczęśliwa.

Rozumiemy, że zamierzone efekty zostały osiągnięte?

Tak. Trzeba zaufać lekarzowi. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona. Co więcej, do doktora można zawsze się zgłosić, ze wszystkimi wątpliwościami, pytaniami. Przyjmuje na konsultacje, uspokaja, w razie potrzeby przepisuje leki. Już sama świadomość, że można zawsze uzyskać pomoc, dużo daje.

Jak otoczenie przyjęło Pani decyzję o zabiegu?

O korekcji brzucha mało kto wiedział tak naprawdę, gdyż zabieg zrobiłam szybko po porodzie. Ale nie ukrywam tego. Poleciłabym go każdej kobiecie, która ma podobny problem i chce się poczuć lepiej we własnym ciele. Minęły 3 lata i efekty nadal są super. Do tego blizna przestaje być widoczna.

Jak Pani dba o balans ducha i ciała?

Ćwiczę jogę i polecam ją każdemu, kto chce odzyskać balans, spokój wewnętrzny i żyć w zgodzie ze sobą. Z kolei Mandala pomogła mi odzyskać to, co miałam wcześniej, a po ciąży utraciłam – dawny wygląd.

ewa_blog3

 

Pani Ewa 3 lata temu przeszła liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo oraz operację przepukliny kresy białej i podniesienia powłok brzucha. Gdy po długim czasie pojawiła się na kontroli, byłem miło zaskoczony wynikiem operacji i stanem blizny – prawie niewidocznej – wspomina dr Samir Ibrahim.

 

stopka