Nowa klinika – złap z nami balans!

Mandala Beauty Clinic działa w Poznaniu już od prawie 9 lat! Cały czas się rozwijamy, poszerzamy ofertę i rozbudowujemy zespół. Dołączyli do nas ostatnio specjaliści chirurgii szczękowo-twarzowej, neurologii i ortopedii. Nieustannie też troszczymy się o komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Dlatego z wielką radością informujemy, że na przełomie czerwca i lipca nasza klinika przeniosła się do nowej siedziby przy ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3 na Osiedlu Botaniczna w Poznaniu.

W nowym obiekcie wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania wyposażenia szpitali. Sala operacyjna posiada zintegrowany system ALVO, zwiększający bezpieczeństwo pacjentów w czasie zabiegu. Również z myślą o pacjentach oraz ich komforcie urządzono gwarantującą intymność salę pooperacyjną oraz pokoje o wysokim standardzie z pełnym monitoringiem medycznym. Każde łóżko posiada indywidualny dostęp do TV oraz bibloteki filmów, co z pewnością umili czas oczekiwania na zabieg, a potem rekonwalescencji. W niedługiej przyszłości Mandala zapewni również możliwość wynajmu mieszkania w sąsiedztwie kliniki dla wygody pacjentów oraz ich bliskich. 

Nowe wnętrza zaprojektowano w myśl zasady “healing environment”, trendu docierającego do Polski ze Skandynawii i USA.

– Są badania wskazujące, że dobre warunki socjalne wpływają na jakość i wyniki leczenia, a dobre warunki pracy na jej wydajność. Dlatego warto projektować i budować dobrze przemyślane, przyjazne obiekty medyczne – podkreśla architekt Anna Malicka – autorka projektu naszej nowej kliniki.

Z pewnością słuszność tej teorii już teraz mogą potwierdzić pacjenci, którzy zdążyli odwiedzić nową siedzibę, jak i personel Mandali.

Z okazji otwarcia nowej kliniki rozpoczęliśmy też nowy projekt #ŁapBalans, w ramach którego dzielimy się z naszymi pacjentami oraz przyjaciółmi sposobami na utrzymanie równowagi ducha i ciała. Przygotowaliśmy zestaw 31 kart, na których można znaleźć proste sposoby na łapanie balansu każdego dnia. Będziemy je również publikować regularnie na naszym blogu oraz w social mediach, tak aby wszyscy mogli z nich skorzystać i się nimi zainspirować. Podzieliliśmy je na trzy kategorie: spacery po Poznaniu, przepisy na nasze ulubione potrawy oraz cytaty – złote myśli filozofów i osób ze świata nauki, kultury czy show-biznesu – które skłaniają do odrobiny refleksji każdego dnia.

Ciekawi jesteśmy, jakie inne sposoby na utrzymanie równowagi życiowej mają pacjenci oraz przyjaciele Mandala Beauty Clinic. Dlatego proponujemy zabawę. Zrób sobie zdjęcie, jak łapiesz balans, np. w trakcie joggingu czy podróży, i opublikuj je na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku z hashtagiem #ŁapBalans. Być może dzięki temu zainspirujesz inne osoby i pomożesz im odetchnąć po ciężkim dniu. Z kolei wpisując hashtag #ŁapBalans w wyszukiwarce wspomnianych portali możesz zobaczyć, jak inni dbają o harmonię ducha i ciała, i skorzystać z ich pomysłów. W końcu nowa klinika to nowa lokalizacja, nowe pomysły, nowe cele. Tylko jedno wciąż się nie zmienia: nasze motto oraz misja. Każdego dnia troszczymy się o balans ducha i ciała naszych pacjentów oraz ich dobre samopoczucie.