„Jeśli czuje się z czymś źle szybko podejmuję decyzje o zmianie” – mówi bohaterka naszej metamorfozy, Julia

Pani Julia została mamą w młodym wieku, mimo to jej brzuch mocno ucierpiał po ciąży – był duży z wiotką skórą oraz rozstępem mięśni prostych. Pani Julia chwyta życie za rogi i szybko działa by osiągnąć to na czym jej zależy – dlatego podjęła decyzję o operacji i znalazła lekarza, którego efekty jej się podobały. Tak trafiła do Mandala Beauty, gdzie w wieku 24 lat przeszła najpierw plastykę brzucha za liposukcją, a następnie zdecydowała się na liposukcję i argoplazmę pleców (lipodystrofia) i przeszczep pobranego tłuszczu do pośladków.

Oto kilka słów o operacji i rekonwalescencji od naszej pacjentki:

  • Mam na imię Julia i mam 23 lata, na co dzień jestem video modelką. Do Mandali zgłosiłam się, gdyż po urodzeniu dziecka mój brzuch nie wyglądał dobrze. Więc pierwszą rzeczą, na którą się zdecydowałam była plastyka brzucha, potem zdecydowałam się jeszcze na BBL. Dużo czytałam o plastyce brzucha, sprawdzałam efekty u różnych lekarzy – finalnie zdecydowałam się na zabieg u dr Samira i nie żałuję. 
  • Jak przebiegała rekonwalescencja?
  • Zabieg jest bolesny. Najgorsze są pierwsze dni po. Miałam trudności z poruszaniem się, ale po powrocie do domu ból był znacznie mniejszy i szybko dochodziłam do siebie. 
  • A jak było z operacją pośladków?
  • Zdecydowałam się na nią po pół roku od pierwszego zabiegu. Właściwie motywacją było wyrzeźbienie talii i ramion, a przeszczep tłuszczu do pośladków był trochę efektem ubocznym. Tak zasugerował mi dr Ibrahim. Mimo, że zawsze byłam zadowolona ze swojej pupy, przyznaję że teraz jeszcze bardziej zyskała na wyglądzie. 
  • Jak reaguje otoczenie na zmiany w Pani ciele?
  • Jestem otwarta jeśli chodzi o operacje. Nawet bardzo bezpośrednia 🙂 Udzielam się na forach i dzielę się swoim doświadczeniem, żeby upewnić osoby, które się wahają w ich decyzji. 
  • Jak łapie Pani życiowy balans ducha i ciała?
  • Lubię poczucie swobody w życiu, spontaniczne decyzje sprawiają mi wiele radości, jeśli czuje się z czymś źle szybko podejmuje decyzje o zmianie tego dzięki czemu czuję się lepiej, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. W moim życiu ważna jest praca ale tez czas wolny, czas kiedy mogę odpocząć i się rozerwać. Nigdy nie robię niczego wbrew sobie, jeśli potrzebuje z dnia na dzień wyjechać na urlop by odpocząć- robię to. Właśnie dzięki temu czuję, że w moim życiu zachowany  jest balans co zachęca mnie jeszcze bardziej by czerpać je garściami i być szczęśliwa tu i teraz, oraz przede wszystkim słuchać głosu swojego serca.   
  • Dziękujemy!