Spotkanie z chirurgiem plastykiem – dr Maciejem Kuczyńskim

W naszym cyklu spotkań z lekarzami z #MandalaTeam przeprowadziliśmy rozmowę z dr Maciejem Kuczyńskim na temat implantów piersi oraz pośladków.

Dr Maciej Kuczyński niedawno dołączył do zespołu Kliniki, jest doświadczonym chirurgiem plastykiem na codzień działającym w Lublinie. Doświadczenie zdobywał na licznych stażach i kontraktach zagranicznych, m. in. w Danii, Francji i
Szwecji. Bierze aktywny udział w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, aktywnie działa na rzecz izby lekarzy chirurgów plastyków.

Podczas rozmowy zapytaliśmy dr Kuczyńskiego o powód z jakiego jego pacjentki najczęściej decydują się na powiększenie piersi oraz o to w jaki sposób planuje zabieg z pacjentką,  a także jak dobrać właściwe implanty? Czy implanty to jedyna możliwość powiększenia biustu? Na czym polega hybrydowa metoda powiększania piersi – czyli łączenie implantów piersi z metodą powiększenia piersi tłuszczem pacjentki?

Wiele osób pyta czy implanty należy wymieniać i jeśli tak to kiedy, na co szczegółowo odpowiedział dr Kuczyński.

Inna część ciała, której kształt poprawiany jest implantami to pośladki. O takie zabiegi pyta coraz więcej pacjentów i to nie tylko kobiet. Temu zagadnieniu również poświęciliśmy chwilę omawiając powiększenie pośladków implantami oraz tłuszczem pacjenta czyli tzw. brazylijskie pośladki. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia zapisu naszej rozmowy oraz na konsultację do naszych lekarzy, gdyż każdy przypadek wymaga indywidualnej analizy oraz planu na przeprowadzenie zabiegu prowadzącego do uzyskania upragnionych kształtów.