Z myślą o pacjentach

Nowoczesna klinika chirurgii plastycznej to oczywiście profesjonalna aparatura, doświadczony zespół lekarsko-pielęgniarski, ale także przyjazne otoczenie, szacunek i zrozumienie. Natomiast w procesie leczenia liczy się nie tylko rezultat końcowy, ale cały jego przebieg, który powinien być skoncentrowany na pacjencie. W Mandala Beauty Clinic staramy się osiągać ten cel każdego dnia.

Wszystkie osoby odwiedzające naszą klinikę otaczamy troskliwą opieką przed, w trakcie i po leczeniu. Zaczynamy od konsultacji. Omawiamy z pacjentem szczegółowo jego problem, oczekiwania oraz wszystkie możliwe rozwiązania, które pozwolą odzyskać balans ducha i ciała. Przeprowadzamy przez proces rekonwalescencji i pozostajemy w kontakcie długo po zabiegu, o czym świadczy również nasz projekt metamorfozy, w którym opowiadamy historie pacjentów i pokazujemy ich przemianę.

Jeśli chodzi o sam proces leczenia, to korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Właściciel Mandala Beauty Clinic dr Samir Ibrahim szkolił się u światowej sławy chirurgów, twórców wielu współczesnych metod leczenia. Teraz wiedzą i doświadczeniem dzieli się z pozostałymi członkami zespołu. Dbamy również o to, aby nasza sala operacyjna była wyposażona w nowoczesny sprzęt i zintegrowane rozwiązania, pozwalające nadzorować pracę wielu urządzeń, między innymi stołu, lamp, klimatyzacji, kamer, monitorów i rejestratorów. Dlatego posługujemy się systemem firmy ALVO – producenta innowacyjnych rozwiązań i produktów dla bloków operacyjnych – który poprawia ergonomię i komfort pracy personelu medycznego, a także zapewnia dostęp do informacji z sieci szpitalnej, komunikację i archiwizację danych. 

Przedstawiciele ALVO Medical podkreślają, że wnętrze klinki powinno być funkcjonalne, higieniczne, estetyczne, a przede wszystkim zaprojektowane z myślą o ludziach, i to zarówno jej pracownikach, jak i pacjentach. Niezmiernie cieszy nas fakt, że również oni doceniają Mandalę i nasze podejście do pacjentów: profesjonalne, a zarazem pełne empatii. W końcu każdy pacjent jest przede wszystkim człowiekiem.