Wyjątkowe urodziny w Mandala Clinic

Z okazji naszych 4 już urodzin spędziliśmy w klinice wieczór dedykowany arabskim inspiracjom. Bogata kultura bliskiego wschodu, z piękną tradycją, słońcem i niezwykłymi zabytkami przyciąga nas szczególnie szarą, zimową porą. Atmosfera była więc rozgrzana opowieściami o dalekich, ciepłych krainach.

O tajemnicach jakie kryją i o arabskich korzeniach zapachu opowiedziała nam Marta Siembab, jedyna w Polsce senselierka, gość wieczoru. Klinikę wypełniły egzotyczne aromaty i ekstrakty najdroższych surowców perfum, które uwodzą nas od stuleci. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć dr Samira Ibrahima, „poznaniaka z Jordanii” i właściciela Mandali. Zakładając klinikę cztery lata temu nawet nie przypuszczał, jak będzie świętował kolejne jej urodziny! A wszystko to przy pachnącym hummusie, chrupiącym falafelu i sałatce z kaszą kuskus.

Na spotkaniu odbyła się też prezentacja Scarlet RF, metody, która zyskuje wśród naszych pacjentów coraz większe grono wielbicieli – jest to medycyna estetyczna w jej innowacyjnym, delikatnym i zarazem najskuteczniejszym wydaniu.

A na koniec, obowiązkowo w urodziny, prezenty! Nasi goście otrzymali wyjątkowe upominki od kliniki. Mamy nadzieję, że i dla nich ten wieczór był wyjątkowy… Dziękujemy za przesympatyczne chwile.

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

IMG_0448_blog IMG_0453_blog IMG_0454_blog

dna-832x582_blog

IMG_0457_blog IMG_0467_blog IMG_0477_blog IMG_0501_blog IMG_0517_blog IMG_0524_blog IMG_0556_blog IMG_0557_blog IMG_0568_blog