Wampirzy lifting – anielskie efekty!

Wampirzy – bo z ludzkiej krwi. Zapewniamy, że po zabiegu nikt nie musi bać się czosnku. Za to efekt odmłodzenia skóry na pewno przyprawi o dreszczyk emocji…

PRP – co to znaczy?

Osocze bogatopłytkowe, czyli Platelet Rich Plasma (PRP) szturmem zdobyło medycynę regeneracyjną. Co więcej, każdy posiada eliksir młodości w swoich zasobach, bo osocze to substancja krwiopochodna! Preparat „odwirowuje się” z pobranej wcześniej krwi pacjenta (od 20-40 ml), kontrolując parametry takie jak czas i ilość obrotów maszyny. Uzyskany koncentrat z płytek krwi zawiera liczne czynniki wzrostu. To one odpowiadają w dużej mierze za gojenie, regenerację, a tym samym odmłodzenie skóry. Osocze aplikuje się w skórę twarzy, dekoltu, dłoni lub skóry głowy za pomocą mezoterapii.

Nieskończone możliwości

Ujędrnienie, pobudzenie fibroblastów, głębokie odżywienie, odzyskanie objętości, wypełnienie zmarszczek, polepszenie kolorytu i faktury skóry – to najczęściej wymieniane korzyści widoczne po terapii osoczem bogatopłytkowym. Warto zaznaczyć, że pierwsze zmiany są wyraźne już dzień po zabiegu!

Inną zaletą osocza jest szerokie zastosowanie w terapii łączonej. PRP świetnie uzupełnia zabiegi laserowe Fraxel czy karboksyterapi wzmacniając pozytywne efekty kuracji. Tak samo działa w przypadku lipoliftingu, czyli wypełnienia zmarszczek własną tkanka tłuszczową i odżywieniu skóry przez dodatkową aplikcję preparatu PRP. Nie można pominąć zbawiennego wpływu osocza w leczeniu wypadania włosów. Iniekcja tej substancji w skórę głowy stymuluje wzrost włosów poprzez intensywną regenerację tkanek.

Natura najlepszym rozwiązaniem

Wśród obecnych możliwościach niwelowania procesów starzenia, kuracja PRP proponuje to, co najważniejsze: naturalność. Osocze nie uczula, ponieważ jest wyciągiem z organizmu pacjenta, nie jest w stanie zaszkodzić, nie pozostawia skutków ubocznych, a sam zabieg trwa niecałą godzinę i pozostaje nieinwazyjny. W miejscach iniekcji mogą pojawiać się przejściowe zsinienia, które zanikają po około 7 dniach. Nie trzeba też specjalnie ochraniać skóry przed lub po zabiegu.

Przeciwwskazania to ciąża, choroby krwi lub przyjmowanie leków ją rozrzedzających (np. aspiryny). „Wampirzy lifting” jest więc rozwiązaniem praktycznie dla każego, kto ceni naturalne, nieinwazyjne metody regeneracji skóry. Najlepsze efekty osiąga się rozkładając proces na kilka zabiegów w odległości ok. 5 miesięcy. Zapewniamy, że warto być cierpliwym.