W duecie z Fundacją Rak’n’Roll

Z radością informujemy, że podjęliśmy współpracę z Fundacją Rak’n’Roll. Wszystkim podopiecznym Fundacji oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie transplantacji włosów dla osób po radioterapii i chemioterapii.

Ponadto w zależności od wyników konsultacji oraz ilości zgłoszeń nasza klinika oferuje:

• możliwość przeprowadzenia pro bono transplantacji włosów,

• 50% rabat na wyżej wymieniony zabieg.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Fundacji oraz naszej klinice na hasło Rak’n’Roll.

Fundacja Rak’n’Roll działa od 2009 roku.Powstała z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym kobietom w podobnej sytuacji.

Od początku celem Fundacji było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku, przełamywanie tabu związanego z tą chorobą, a także poprawa jakości życia chorych, w szczególności dotkniętych chorobą nowotworową kobiet. Działania Fundacji mają inspirować do pozytywnego myślenia, dostarczać przydatnych rozwiązań, a także zmieniać wizerunek choroby w szerszej świadomości społecznej.

Dla Rak’n’Rolla ważna jest zmiana sposobu myślenia o raku. Pokazuje, że można inaczej mówić o chorobie, inaczej żyć z nowotworem i inaczej wyglądać. Udowadnia, że pozytywne myślenie i dobre samopoczucie mogą zmienić codzienne życie z tą diagnozą. Dlatego też poprzez projekty Fundacja pomaga kobietom normalnie funkcjonować – pomimo chemii, pomimo utraty włosów, kilogramów, piersi. Stara się pokazać, jak pięknie wyglądać mimo wyniszczenia przez nowotwory.

W ciągu 6 lat istnienia Rak’n’Roll zrealizował wiele projektów, które pozwoliły przełamać schemat myślenia o raku, a także pomogły wielu osobom przejść przez chorobę w lepszy, godny sposób. Działalność Fundacji opiera się na pozytywnej energii, uśmiechu i radości życia. Z inicjatywy dra Samira Ibrahima nasza klinika chce wesprzeć podopieczne Fundacji Rak’n’Roll. Mamy nadzieję, że dzięki temu znowu będą mogły czuć się piękne i w pełni cieszyć się życiem, tak jak zawsze radziła im Magda.