Prawdziwa gwiazda medycyny estetycznej

Cieszy się już od dawna wielką sławą na Zachodzie i wreszcie dotarła także do nas. Przedstawiamy nową gwiazdę rozwiązywania problemów ze skórą: system Scarlet RF, dostępny już w Mandala Clinic.

Metoda oparta jest na szczególnym połączeniu technologii frakcyjnej, dwubiegunowych fal radiowych i strukturze 25 mikroigieł. Opatentowana konstrukcja to zestawienie innowacji i skuteczności.

Delikatność Scarlet to spory atut. Wiele metod laserowych podrażnia naskórek, ponieważ wysyła impuls przez jego powierzchnię. Scarlet natomiast dociera do głębszych warstw skóry, dzięki systemowi mikroigieł. Dopiero tam wysyła leczniczy sygnał. Tym samym Scarlet nie pozostawia rumienia czy innych skutków ubocznych, często widocznych po zabiegach dermatologicznych. Godzinę po zabiegu pacjent może wracać do codziennych aktywności. Nie ma też przeciwwskazań do stosowania tej metody w tak wrażliwych miejscach jak okolice oczu i ust. 

Scarlet skutecznie redukuje blizny i skazy już dwa tygodnie po zdjęciu opatrunku. Osoby z bliznami w widocznych miejscach ciała nie muszą już ukrywać ich miesiącami pod makijażem czy opatrunkiem. Metoda przynosi też świetne efekty pacjentom walczącym z bliznami potrądzikowymi.

Jednocześnie zabieg może być wzbogacony o terapię osoczem bogatopłytkowym (PRP) dla dodatkowego wsparcia regeneracji skóry. Scarlet polecamy także osobom po liftingu twarzy czy liposukcji – pomaga w przywróceniu jakości i jędrności naskórka. Wzbogaca więc efekt innych zabiegów, które naruszają strukturę skóry.

Mandala Clinic jest jednym z pięciu miejsc w Polsce oferujących zabiegi za pomocą oryginalnej maszyny Scarlet RF. Więcej o Scarlet RF przeczytacie w Magazynie Mandala, który pojawi się w klinice pod koniec października.