Podaruj piękno swoim bliskim

Grudniowy czas to świetna okazja do sprezentowania naszym bliskim czegoś naprawdę wyjątkowego. Zwykle myślimy o upominkach wedle naszych gustów lub zainteresowań, bo to najlepsza ścieżka do udanego podarunku. A gdyby tak móc sprezentować komuś dawkę harmonii i piękna?
Zachęcamy do skorzystania z karty upominkowej Mandala Beauty Clinic, która pozwoli naszym bliskim czerpać radość i pogodę ducha z dobrego wyglądu. Karta to świetny prezent na konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Nominał karty nie ma limitów – może być zakupiony na dowolną kwotę.

Jak to zrobić?

Wystarczy:

1. Skontaktować się z kliniką (tel. 61 833 0881 lub mail klinika@manalaclinic.com).

2.  Zadeklarować kwotę środków i przekazać je przelewem lub osobiście. 

3. Przekazać dane adresowe osoby do wysłania karty lub odebrać kartę osobiście w klinice.

 

Nie musisz decydować o zabiegu – obdarowana osoba sama może wybrać, na co przeznaczyć środki z karty. Naszym zdaniem chłodny czas zimowy to idealna pora na zadbanie o naszą skórę – nie wystawiamy jej na drażniące działanie promieni słonecznych. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty laserów: Biocavity, Bioshape lub Biorevital, w zależności od tego, z jakim problemem boryka się pacjent i jakich wyników oczekuje.

Warto też pomyśleć o tym, że zima z końcem zimy i nadejściem ciepłych dni odsłonimy ciało i wyjdziemy na plażę: o piękną, jędrną skórę zadba karboksyterapia Fenix. Zbędne owłosienie to całe szczęście problem, którego można pozbyć się szybko i skutecznie – dzięki depilacji IPL.

Jeśli chcesz szczególnie zadbać o zdrowie, zapraszamy do skorzystania z analizy pierwiastkowej tkanki włosa. To bezbolesne badanie w oparciu o włosy, które zawierają wiele informacji ważnych dla naszego sposobu odżywiania się i metabolizmu.
To tylko kilka propozycji z szerokiej oferty, której zabiegi  z pewnością odpowiedzą na potrzeby i poprawią samopoczucie naszych pacjentów.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:
mail: klinika@mandalaclinic.com
telefon +48 61 833 08 81