Piękny biust po dwójce dzieci – to możliwe! – Metamorfoza Anny

Duża grupa naszych pacjentek to młode mamy, które po ciąży i okresie karmienia piersią nie są zadowolone ze zmienionego wyglądu swoich piersi czy brzucha. Jedną z nich jest 33-letnia Anna, tłumaczka, mama dwójki dzieci, która zgłosiła się do naszej kliniki na zabieg powiększenia biustu.

Z jakiego powodu trafiła Pani do Mandala Beauty Clinic?

Po urodzeniu dzieci i ich łącznym karmieniu piersią ponad 2,5 roku mój biust się zmniejszył i stał się asymetryczny. Może nie było to widoczne na pierwszy rzut oka, ale  ja nie czułam się dobrze ze sobą. Postanowiłam coś z tym zrobić. 

Jak trafiła Pani do naszej kliniki?

Mandalę poleciła mi godna zaufania osoba. Decyzję co do zabiegu podjęłam już wcześniej, więc pierwsza wizyta to była czysta formalność. Trwała 15 minut. 

sylwia_przed1 sylwia_przed2

22 23

Jak wspomina Pani pobyt w Mandali?

Bardzo dobrze. Profesjonalna opieka 24h na dobę. Szczególnie miło wspominam jedną z pielęgniarek. 

A okres rekonwalescencji?

Przed zabiegiem nasłucham się i naczytałam w Internecie strasznych rzeczy, a wcale nie było tak źle. Oczywiście trochę bolało, ale bez przesady. Dużo zależy od nastawienia. Ja nie mam czasu myśleć o tym, co mnie boli. Szybko wróciłam do pracy. Poza tym śmieję się, że po dwójce dzieci już nic nie jest straszne:). 

Jak dba Pani o balans ducha i ciała?

Ważne jest to, aby mieć trochę czasu tylko dla siebie i jakieś hobby. Moim jest pływanie. Po zabiegu najgorsze było właśnie to, że nie mogłam pływać przez jakiś czas, ale na szczęście już od jutra z powrotem zaczynam:).

Pani Ania zgłosiła się do Mandali z powodu atrofii gruczołów piersiowych. Jej przypadek nie jest odosobniony. To częsty problem młodych mam. Do tego pacjentka cierpi również na krzywiznę kręgosłupa i asymetrię klatki piersiowej, przez co jej prawa pierś była większa i położona poniżej lewej. Początkowo rozważałem zastosowanie dwóch takich samych implantów i wyrównanie poziomu piersi, ale ostatecznie zdecydowaliśmy wraz z panią Anią o doborze różnych rozmiarów (implanty okrągłe, średnie, profile 275 i 295 cc). – wyjaśnia dr Samir Ibrahim.

blog_last_s


 stopka