Nowy numer kwartalnika Mandala Review

Polecamy lekturę naszego magazynu Mandala Review. Wersję drukowaną można wziąć do ręki w naszej klinice lub u naszych partnerów City Park Hotel & Residence Airhair Team Yasumi Suchy Las Czesanka Chiromed Centrum Terapii Kręgosłupa i Masażu oraz podczas spotkań Klubu Kobiet Przedsiębiorczych.

W piątym już numerze porozmawiamy o jednej z najbardziej intymnych, a także najczęściej ukrywanych części ciała – o pupie. Z jednej strony jest obiektem pożądania, z drugiej żartów, również politycznych. My zajmiemy się oczywiście tym pierwszym aspektem. Porozmawiamy o modzie na pośladki brazylijskie oraz o chirurgii plastycznej, dzięki której można uzyskać taki lub inny wymarzony wygląd. Przedstawimy Wam hiszpańską DJ-kę Soni Hill. To była klientka naszej kliniki, która poddała się zabiegowi modelującemu pośladki i jednocześnie wyszczuplającemu brzuch. Efekty końcowe będziecie mogli ocenić sami.

Z naszym gościem specjalnym – właścicielem Centrum Terapii Kręgosłupa i Masażu CHIROMED – porozmawiamy o współpracy fizjoterapeutów z chirurgami plastycznymi. Przy okazji dowiemy się, jak zadbać o pośladki po zabiegu modelującym. Z kolei lekarz dermatolog z Mandala Beauty Clinic doradzi, w jaki sposób pielęgnować skórę tej części ciała.

W tym numerze również ciekawostki ze świata tańca, muzyki, porady dietetyczne i kosmetyczne. I jeszcze mały bonus specjalnie dla Panów. W końcu płeć brzydka wcale nie musi być brzydka 🙂

Dla tych, którzy nie mogą pojawić się w tych miejscach proponujemy wersję online dostępną TUTAJ

Pozostałe numery naszego magazynu:
Mandala review WYDANIE 1
Mandala review WYDANIE 2
Mandala review WYDANIE 3
Mandala review WYDANIE 4