Naturalne powiększenie piersi – to możliwe!

Jeśli marzysz o większym rozmiarze miseczki, a jednocześnie nie jesteś przekonana do wszczepienia implantów – pewnie szukasz metod mniej inwazyjnych. Znamy optymalne rozwiązanie: rozważ zabieg Vaser Lipo.

Podwójny efekt
Vaser Lipo to innowacyjna metoda liposukcji. Ponieważ działa za pomocą ultradźwięków, nie ingeruje w ciało skalpelem, a to czyni ją wyjątkowo mało inwazyjną. Za pomocą cienkich kaniul nadmiar tkanki tłuszczowej odprowadzany jest bardzo precyzyjnie, nie powodując uszkodzeń okolicznych naczyń krwionośnych czy nerwów. I wreszcie sedno sprawy: pobrany materiał może zostać na nowo wykorzystany właśnie do powiększenia piersi! (Inne miejsce to pośladki lub wypełnienia objętości skóry twarzy – tzw. lipolifting).
Metoda pozwala tym samym nie tylko na powiększenie biustu, ale też jednoczesne wysmuklenie sylwetki i pozbycie się zalegającego tłuszczu.

Naturalny wypełniacz
Niezrównanym atutem metody Vaser Lipo jest naturalne pochodzenie wypełniacza z organizmu samej pacjentki. Nielubiana przez nas tkanka tłuszczowa może być bowiem praktycznie wykorzystana w innym miejscu. Efekt po przeszczepieniu jest bardzo naturalny, bez poczucia ciała obcego. Ważną informacją jest fakt, że pobraną tkankę tłuszczową można zamrażać. Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu materiał gotowy jest do ewentualnego ponownego użycia. Część pacjentek decyduje się na kolejne dostrzyknięcie, które wykonuje się zwykle po 3 miesiącach od pierwszego zabiegu.
Przeczytaj relacje pacjentki po powiększeniu piersi metodą Vaser Lipo w Mandala Review>>>
Implant – nie implant…
Nie każda kobieta jest odpowiednią kandydatką do zabiegu Vaser Lipo. O kwalifikacji decyduje chirurg plastyczny, który oceni, jaka metoda będzie odpowiednia dla indywidualnego przypadku. Czasami pozostaje tylko wszczepienie implantu. Warto więc omówić wszystkie możliwości.
Zawsze należy powiedzieć lekarzowi o swoich oczekiwania i zweryfikować je z możliwościami. Naszym zadaniem jest wytłumaczyć, że każda z pań ma inny wzrost, szerokości klatki piersiowej, jakość napięcia skóry czy samej tkanki podskórnej. Wszystko to wpływa na dobranie optymalnej metody i końcowy efekt zabiegu, który ma być naturalny i estetyczny – tłumaczy dr Samir Ibrahim.

O operacjach powiększania piersi pisaliśmy już na naszym blogu >>>