Metamorfozy: Brazylijskie pośladki dzięki Vaser Lipo

Powiększenie pośladków to obecnie, obok plastyki piersi, jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej na świecie, zwłaszcza w Ameryce Północnej i Południowej. Trend ten dotarł już także do Europy, co możemy zaobserwować na filmach, teledyskach czy imprezach, np. na Ibizie!

Soni Hill to znana hiszpańska DJ-ka, która poddała się zabiegowi liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo Hi Definition 3&4D w Mandala Beauty Clinic. Przeszczepiona z brzucha zbędna tkanka tłuszczowa została wykorzystana do modelowania pośladków.

Dzięki temu uzyskano naprawdę spektakularne efekty, które możemy podziwiać na zdjęciach.

Zastosowana przed dra Samira Ibrahima metoda Vaser Lipo to nowoczesny sposób liposukcji, który umożliwia nie tylko odessanie tłuszczu, ale jednoczesne rzeźbienie wybranych partii ciała, w tym przypadku pośladków, dolnej partii pleców, ud, talii. Dzięki temu można w bezpieczny, mało inwazyjny i praktycznie bezbolesny sposób uzyskać efekt modnych brazylijskich pośladków. W porównaniu z tradycyjną liposukcją zabieg ten wiąże się z mniejszym ryzykiem powikłań i krótszym czasem rekonwalescencji.

To z pewnością ważna informacja dla wielu osób bezskutecznie usiłujących wypracować pożądane krągłości czy tak zwany sześciopak na siłowni i zajęciach fitness. Jak się okazuje, nie zawsze jest to możliwe bez ingerencji chirurgicznej. Dobrze więc, że przestał to być temat tabu i współczesne celebrytki, takie jak Soni Hill, przyznają się do tego typu zabiegów. Uzyskanie idealnej sylwetki jeszcze nigdy nie było tak blisko!

Według badań w 2015 roku zabiegi modelujące pośladki wykonywano co 30 minut!

 

Photo 26.09.2015, 22 33 35

Soni Hill