Mandala Review nr 13 – W trosce o balans

W 13. numerze Mandala Review oprowadzamy Was po naszej nowej klinice mieszczącej się na Osiedlu Botaniczna w Poznaniu. Jej wnętrza zostały zaprojektowane zgodnie z ideą healing environment, która uwzględnia życzne i psychiczne potrzeby pacjentów w trakcie leczenia oraz rekonwalescencji. O trendzie tym porozmawiamy także z architekt Anną Malicką – autorką projektu nowej siedziby. Naszym gościem będzie również Paweł Krótki – fizjoterapeuta, trener personalny, założyciel i współwłaściciel BODYWORK® – jednej z pierwszych w Polsce siłowni bez maszyn.

Przedstawiamy także lekarzy, którzy w ostatnim czasie dołączyli do zespołu Mandala Beauty Clinic. Chirurdzy szczękowo-twarzowi opowiadają nam, dlaczego wybrali właśnie tę specjalizację i jakie zabiegi wykonują w naszej klinice. Nie zabrakło też historii pacjentów Mandali. Kolejne osoby wzięły udział w naszych Metamorfozach i zgodziły się pokazać oraz opowiedzieć, jak chirurgia plastyczna zmieniła ich życie.

Na koniec wtajemniczamy wszystkich w nasz projekt #ŁapBalans, w ramach którego podpowiadamy, jak dbać o życiową harmonię, a także zachęcamy innych do dzielenia się własnymi pomysłami na Facebooku oraz Instagramie. W końcu balans ducha i ciała to podstawa!

Najnowszy numer znajdziecie w naszej klinice, u naszych partnerów, podczas spotkań Klubu Kobiet Przedsiębiorczych. oraz online !

Nasi partnerzy:

 

Atelier Studio Fryzur,
Beauty Prestige,
BODYWORK
Chiromed Centrum Terapii Kręgosłupa i Masażu,
City Park Hotel & Residence,
Country PARK Pod GAJEM,
Kobra Brafitting Agnieszka Linnik,
Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Agnieszka Świerczak,
EVO ATELIER,
Hotel Royal,
Idea Fit Spa,
Gościniec Sucholeski,
Life FOR HAIR AND BODY,
Maggys,
Madame ART,
NaturMED,
Niku Fitness,
Piotr Sierpiński HAIR,
SPA_larnia,
WERANDA HOME,
Studio 35 Karol Abramek

 

Wcześniejsze wydania naszego magazynu:

Mandala Review WYDANIE 1
Mandala Review WYDANIE 2
Mandala Review WYDANIE 3
Mandala Review WYDANIE 4
Mandala Review WYDANIE 5
Mandala Review WYDANIE 6
Mandala Review WYDANIE 7
Mandala Review WYDANIE 8
Mandala Review WYDANIE 9
Mandala Review WYDANIE 10
Mandala Review WYDANIE 11
Mandala Review WYDANIE 12