Mandala Review nr 12

Nowe wiosenne wydanie Mandala Review już jest w klinice oraz u naszych partnerów!

Tematem przewodnim 12. wydania Mandala Review są operacje plastyczne w show-biznesie, które zazwyczaj stanowią temat tabu. O doświadczeniach związanych z chirurgią plastyczną, zarówno tych dobrych, jak i złych, porozmawiamy z modelką i in influencerką Paulą Tumalą. Przedstawimy również innych pacjentów Mandala Beauty Clinic, którzy wzięli udział w projekcie metamorfozy. Opiszemy ich historie, sposoby leczenia, a przede wszystkim pokażemy efekty zabiegów przeprowadzonych przez dra Samira i jego zespół.

Porozmawiamy również o sztuce, przyjemnościach, dobroczynnym wpływie olejów i wiosennym detoksie. Przejdziemy się na spacer do poznańskiego Ogrodu Botanicznego, w pobliżu którego już za chwilę Mandala Beauty Clinic będzie miała swoją nową siedzibę. To nie jedyna nowość. W naszej ofercie pojawiła się niedawno innowacyjna technologia RENUVION (J-Plasma), która zrewolucjonizowała rynek usług chirurgii plastycznej. Nasi pacjenci jako pierwsi w Polsce mogli się o tym przekonać na własnej skórze.

Zapraszamy do lektury!

 

 

Więcej przeczytacie w najnowszym 12 numerze Mandala Review – dostępnym w naszej Klinice oraz u partnerów City Park Hotel & Residence, Country PARK Pod GAJEMAirhair TeamAtelier Studio FryzurBeauty Prestige, Kobra Brafitting Agnieszka LinnikGabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Agnieszka Świerczak, EVO ATELIER, Hotel RoyalIdea Fit SpaGościniec Sucholeski, Life FOR HAIR AND BODYMaggys, Madame ARTNaturMED,  Niku Fitness, Piotr Sierpiński HAIRSPA_larnia, WERANDA HOMEYasumi Suchy Las Czesanka Chiromed Centrum Terapii Kręgosłupa i MasażuStudio 35 Karol Abramek,  oraz podczas spotkań Klubu Kobiet Przedsiębiorczych.

Nasz magazyn możecie również podejrzeć online >>

Zapraszamy do lektury!

Pozostałe numery naszego magazynu:
Mandala Review WYDANIE 1
Mandala Review WYDANIE 2
Mandala Review WYDANIE 3
Mandala Review WYDANIE 4

Mandala Review WYDANIE 5

Mandala Review WYDANIE 6

Mandala Review WYDANIE 7

Mandala Review WYDANIE 8
Mandala Review WYDANIE 9

Mandala Review WYDANIE 10

Mandala Review WYDANIE 11