Koniec roku blisko…

Koniec roku to czas podsumowań oraz postanowień na przyszłość. Może to być zmiana pracy, trybu życia, nawyków, ale i wyglądu. Dlatego przypominamy, że do końca grudnia Mandala Beauty Clinic oferuje wybrane zabiegi w specjalnych cenach.

Pierwszym z nich jest Scarlet RF – nieinwazyjna metoda regeneracji skóry. To nowoczesne połączenie lasera frakcyjnego, dwubiegunowych fal radiowych i systemu 25 elektrod. Scarlet pomaga w walce z różnego rodzaju dolegliwościami, defektami oraz oznakami starzenia się skóry, takimi jak trądzik, sebum, rozszerzone pory, podwójny podbródek, tzw. chomiki, przebarwienia, a nawet blizny. Dlatego też bywa uzupełnieniem innych zabiegów chirurgii plastycznej. Co ważne, Scarlet RF nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji, więc pacjent może szybko powrócić do codziennych czynności, ciesząc się odmienionym wyglądem.

Z kolei balon żołądkowy to stosowana niemal na całym świecie niechirurgiczna metoda leczenia otyłości u osób ze wskaźnikiem BMI powyżej 27, a także borykających się z efektem yo-yo. Jego obecność w żołądku powoduje zmniejszenie uczucia głodu, dzięki czemu zaspokojenie apetytu następuje po zjedzeniu mniejszych porcji posiłków, a tym samym ułatwia zmianę nawyków żywieniowych i długotrwałą utratę wagi. Promocyjny pakiet obejmuje wszczepienie balonu, bezpłatne wizyty kontrolne u chirurga oraz dietetyka. Nie warto więc zwlekać z noworocznymi postanowieniami. Już teraz można zrzucić zbędne kilogramy i poprawić swój wygląd. A tym samym osiągnąć upragniony balans ducha i ciała.