Już są! Nowe kosmetyki PURE STORY dr Aleksandry Rymszy

Już dostępna w Mandala Beauty Clinic – nowa marka dr Aleksandry Rymszy – PURE STORY!

PURE STORY ESSENTIAL to nowa autorska linia kosmeceutyków przeciwdziałających starzeniu skóry stworzona przez lekarkę. Ich skład jest prosty, ale bogaty  w substancje o naukowo potwierdzonym, korzystnym wpływie na skórę. 

Zawierają wyłącznie naturalne oleje roślinne oraz skoncentrowane, świeże i czyste składniki aktywne, takie, jak (retinolazjatykozydkwas L-askorbinowykoenzym Q10alfa-d-tokoferole), kluczowe dla skóry lipidy (cholesterol, Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT)) oraz składniki NMF – Naturalnego Czynnika Nawilżającego (mocznikultraniskocząsteczkowy kwas hialuronowy, kwas laktobionowy). Dzięki temu działają na kluczowe dla skóry obszary, takie, jak  Starannie dobrane składniki pod względem właściwości i skuteczności, zmieszane w odpowiednich stężeniach i proporcjach, zapewniają skórze wszystko, czego potrzebuje – pobudzenie procesów odnowy, zwalczanie wolnych rodników i zatrzymanie w niej wody, pozostawiając ją bardziej nawilżoną i jędrną. Dzięki temu możemy się cieszyć piękną, czystą, jędrną i aksamitną skórą!

Marce zaufała Halina Młynkova, która została jej ambasadorką.

Część oferty dostępna jest na miejscu w naszej Klinice. Dla naszych pacjentów mamy też kody rabatowe do sklepu internetowego marki.  O szczegóły pytajcie w naszej Recepcji!