Jak pozbyć się oponki na brzuchu – Vaser Lipo także dla panów!

W powietrzu czuć już wiosnę. Przyroda budzi się do życia po sennym okresie wegetacji, wraca do swojej formy, zaczyna tętnić energią. Pierwsze promienie słoneczne mobilizują nas do zmian – na początek klasyczne, wiosenne porządki. Ciepłe, puchowe ubrania lądują na dnie szafy, wełniane czapki, szaliki poczekają na kolejny sezon. Z garażu wyciągamy rower, w którego miejsce trafia i tak rzadko używany sprzęt narciarski . Robimy przegląd kosiarki, z zapałem odkurzamy ogrodowego grilla. A co z naszymi sylwetkami? Zimowa, tłusta dieta bezlitośnie zaowocowała podwójnym podbródkiem lub typową oponką na brzuchu?

No właśnie… Znamy ten problem. Rokrocznie obiecujemy sobie systematyczny, poranny jogging,do tego intensywny trening na siłowni i zero słodyczy. Przynajmniej do lata, by móc swobodnie eksponować„kaloryfer”na brzuchu podczas słonecznych kąpieli. A potem jest jak zwykle. Zalew obowiązków w pracy, totalny brak czasu, stres i jedzenie w pośpiechu. Brzmi znajomo?

Na pomoc wszystkim panom, którzy bezustannie ( i niestety również bezskutecznie) próbują wyrzeźbić upragnioną figurę przychodzi innowacyjna metoda modelowania tkanki tłuszczowej – Vaser Lipo.

O liposukcji powstała masa niepochlebnych legend, które Vaser Lipo powala jednym, bezlitosnym ciosem. Ta rewolucyjna metoda oparta na wykorzystaniu technologii ultradźwiękowej nie ma nic wspólnego z bolesną, laserową techniką odsysania tłuszczu. Vaser Lipo to prawdziwy rzeźbiarz w klinice medycyny estetycznej.Jego zaletą jest zadziwiająca skuteczność i bardzo niska inwazyjność. Pacjenci w zasadzie nie odczuwają bólu, a rekonwalescencja po zabiegu jest bardzo krótka. Wszystko to za sprawą ultradźwięków,które bezboleśnie i bez chirurgicznych cięć modelują tkankę nie uszkadzając przy tym nerwów.

Vaser Lipo perfekcyjnie rzeźbi ciało i – w zależności od kondycji i wyników pacjenta -jest w stanie zlikwidować do 6 litrów zbędnego tłuszczu. Wizja nienagannego „sześciopaku”, na widok którego wzdychają kobiety od teraz przestaje leżeć jedynie w sferze marzeń. To jednak nie wszystko. Innowacyjnością metody jest możliwość wykorzystania odessanego tłuszczu do wypełnienia tych partii ciała, gdzie go po prostu brak (także na twarzy). Za pomocą własnej tkanki tłuszczowej możemy wymodelować sylwetkę w sposób całkowicie bezpieczny. Nadmiar tłuszczu po zamrożeniu jest magazynowany i może zostać użyty ponownie.

Dzięki ultradźwiękom Vaser Lipo jednocześnie obkurcza i ujędrnia skórę, co jest nieosiągalne w tradycyjnej metodzie liposukcji. Po szybkiej rekonwalescencji wymodelowane, sprężyste ciało będzie wyglądało jak po długotrwałym, spartańskim treningu. Metoda Vaser Lipo cieszy się na świecie ogromnym powodzeniem. W samym Hollywood trafiła do pierwszej piątki najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii estetycznej przez celebrytów. Nie trzeba być jednak gwiazdą srebrnego ekranu by móc skorzystać z dobrodziejstwa liposukcji ultradźwiękowej. Mandala Clinic oferuje zabiegi systemem Vaser Lipo 3D & 4 D High Definition Liposculpture wszystkim, którzy pragną trwale i skutecznie odmienić swój wygląd.

Dr Samir Ibrahim – certyfikowany wykonawca i trener metody Vaser Lipo w Mandala Clinic zapewnia, że jednorazowy zabieg na wybraną partię ciała jest w zupełności wystarczający i nie wymaga powtórzeń. Przestrzega jednak, że pomimo trwałości efektów nie wystarcza polegać na samym zabiegu. Zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna i odpowiednia dieta zapewniają pożądaną harmonię ciała i ducha. Panowie, zanim zaczniecie zabierać się za wiosenne wietrzenie szaf zerknijcie w lustrze na swoje sylwetki. Może i one wymagają sezonowych porządków?