Gdy sam sport nie przynosi efektów

Większości z nas wydaje się, że wystarczy dbać o siebie, uprawiać sport, zdrowo odżywiać, aby schudnąć i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Często tak jest, jak na przykład w omawianym niedawno przypadku pani Honoraty, ale niestety nie zawsze. Zdarza się, że sam sport i diety nie przynoszą satysfakcjonujących efektów. Wtedy można skonsultować się z chirurgiem plastycznym, który doradzi najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie i wskaże odpowiednie dla pacjenta zabiegi. Tak było w przypadku naszej pacjentki pani Adrianny, która zawsze należała do drobnych, szczupłych kobiet. Jednak w wyniku intensywnych ćwiczeń zmniejszył się także obwód jej biustu, z czego nie była zadowolona. Postanowiła oddać się w ręce chirurga plastycznego, który doradził zabieg powiększenia piersi za pomocą implantów. Dzięki temu pani Adrianna mogła poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjnie i kobieco.

 

2       3

11

12

 

Z kolei u pana Bartosza konieczny był zabieg usunięcia tłuszczu z okolic klatki piersiowej. Po konsultacji z chirurgiem u pacjenta stwierdzono ginekomastię tłuszczową, czyli niezwiązaną ze zmianami hormonalnymi. Dolegliwość ta uniemożliwiała osiągniecie wymarzonej sportowej sylwetki. Dzięki małoinwazyjnej bezpiecznej metodzie liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo Hi Definition pan Bartosz w końcu może być zadowolony z wyglądu swojego ciała, które wydaje się bardziej silne i męskie.

4       5

13        14

 

Sport i dieta nawet jeżeli nie przynoszą oczekiwanych efektów, to są kluczem do sukcesu i zdrowia. Dlatego o regularnych ćwiczeniach i zbilansowanym jadłospisie należy pamiętać również po zabiegach medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej. Tylko wtedy będziemy mogli cieszyć się długo ich efektami.

 

stopka