Dr Ibrahim Narodowym Sekretarzem ISAPS

Z dumą informujemy, że dr Samir Ibrahim został wybrany Narodowym Sekretarzem międzynarodowego stowarzyszenia chirurgów plastyków ISAPS International Society of Aesthetic Plastic Surgery – ISAPS w Polsce. Serdecznie gratulujemy!

Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej (ISAPS) to wiodąca na świecie profesjonalna instytucja dla certyfikowanych chirurgów plastycznych i estetycznych. Członkowie ISAPS to najbardziej znani i szanowani na świecie chirurdzy plastycy zajmujący się rekonstrukcją i estetyką w ponad 100 krajach na każdym kontynencie, co odzwierciedla prawdziwą międzynarodową misję organizacji. Karta ISAPS została podpisana w ONZ w Nowym Jorku w 1970r.

Towarzystwo zostało założone, aby zapewnić forum wymiany myśli i wiedzy na rzecz postępu estetycznej chirurgii plastycznej. Ponadto ISAPS stał się złotym standardem w zapewnianiu swoim członkom ustawicznego kształcenia w zakresie nowych procedur, technik i opcji w chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Chirurdzy ISAPS są członkami krajowych towarzystw chirurgii plastycznej i pod tym względem ISAPS służy jako ważny pomost pomiędzy wieloma różnymi stowarzyszeniami i organizacjami zawodowymi.