Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej w Poznaniu

Być kobietą – to posiadać także swoje potrzeby. Tworząc nasze Centrum, wiedzieliśmy, jak indywidualne i intymne problemy mają nasze pacjentki. Dzięki współpracy dra Samira Ibrahima, (chirurg plastyczny, założyciel Mandala Beauty Clinic) oraz dra Dariusza Szpurka (ginekolog i położnik), powstało miejsce, które pomaga kobietom nie w pełni usatysfakcjonowanym wyglądem lub funkcją swoich narządów płciowych. Dzięki najnowszym technologiom i profesjonalnemu przygotowaniu możemy odpowiadać na potrzeby pacjentek.

Kobieca harmonia
Życie intymne ma ogromny wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Niezadowolenie z wyglądu narządów płciowych lub problemy anatomiczne (w wyniku trudnych porodów lub wad wrodzonych) powoduje często problemy w jakości życia seksualnego kobiet.
Laserowa ginekologia estetyczna ma na celu wskazać im perspektywy oraz przywrócić satysfakcję w sferze intymnej. Zabiegi te wpisują się w najnowsze trendy współczesnej kultury Zachodu, która jedność ciała i ducha uznaje za niezaprzeczalany element wewnętrznej równowagi i zdrowia człowieka.

Laser – precyzja i bezpieczeństwo
W ostatnich latach laser wprost zrewolucjonizował wiele dziedzin medycyny i z powodzeniem wykorzystywany jest także w naszym Centrum. Zaletą wiązki laserowego światła jest jej niska inwazyjność i brak szkodliwości dla organizmu. Nie powoduje uszkodzeń tkanek sąsiadujących czy naczyń krwionośnych, co minimalizuje utratę krwi. Ponadto precyzja tej metody jest szczególnie ważna w zabiegach okolic intymnych. Rekonwalescencja nie przekracza zwykle jednego dnia. Brak szwów i ran pozwala na szybki powrót do domu i codziennie wykonywanych zajęć.

Profesjonalizm i doświadczenie
Centrum w Poznaniu działa w relacji z drem Davidem Matlockiem, założycielem Laserowego Centrum Odnowy Pochwy w Los Angeles. Dr Matlock to znany specjalista ginekolog i położnik, twórca laserowej plastyki krocza i sromu. Zarówno dr Ibrahim, jak i dr Szpurek są jedynymi w Polsce certyfikowanymi przez dra Matlocka specjalistami wykonującymi zabiegi z zakresu laserowej odnowy pochwy (LVR) i laserowego modelowania krocza i sromu (DLV). Dzięki temu Mandala Beauty Clinic oferuje najbardziej innowacyjne metody oraz najwyższe standardy opieki z zakresu ginekologii estetycznej.

Więcej można znaleźć na:
http://www.lvri.pl/

Dr Samir Ibrahim i dr David Matlock
matlock3