Labioplastyka – sposób na intymne kompleksy

Nie jest tajemnicą fakt, że udane życie seksualne ma olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie i pomaga osiągnąć harmonię duszy i ciała. Wciąż jednak tematem tabu są wszelkie sprawy dotyczące wyglądu narządów płciowych. Brak zadowolenia z ich anatomii jest częstym źródłem kompleksów, a co za tym idzie – niepowodzeń i blokad w życiu intymnym. To z kolei uruchamia już całą lawinę, w efekcie której wewnętrzna równowaga zostaje zaburzona. A przecież wcale nie musi tak być. 

Labioplastyka, czyli korekcja  warg sromowych, nie jest zabiegiem rzadkim czy nietypowym. Liczba pań na świecie, decydujących się na poprawienie wyglądu narządów płciowych, rośnie w piorunującym tempie. W 2013 w samych Stanach Zjednoczonych odnotowano 44-procentowy wzrost liczby takich zabiegów w stosunku do roku poprzedniego. W ten sposób labioplastyka stała się drugą najszybciej rozwijającą się czynnością chirurgii plastycznej (co ciekawe, na pierwszym miejscu znalazła się korekcja pośladków).

Powodów, dla których kobiety decydują się na labioplastykę jest co najmniej kilka. Powiększone, niesymetryczne wargi sromowe (często w wyniku porodów, fizjologicznego procesu starzenia się lub uwarunkowań genetycznych) są przyczyną spadku jakości życia intymnego, ale także dyskomfortu w uprawianiu sportu i noszeniu obcisłej bielizny. Małoinwazyjne i praktycznie bezbolesne pomniejszenie warg sromowych daje 100-procentową gwarancję wyeliminowania niezręcznego problemu. I to raz na zawsze! Nowoczesne możliwości technologiczne zapewniają trwałość zabiegu praktycznie do końca życia.

Mandala Beauty Clinic oferuje najbardziej innowacyjne i bezpieczne metody ginekologii estetycznej, w tym laserowe modelowanie krocza i sromu (DLV® – Designer Laser Vaginoplasty®). Dzięki zastosowaniu lasera diodowego zabieg jest zupełnie bezkrwawy, mało obciążający,  a powrót do codziennych aktywności niezwykle szybki. Dr Samir Ibrahim szkolił się na tym polu u dra Davida Matlocka –  założyciela Laserowego Centrum Odnowy Pochwy w Los Angeles i twórcy tej nowoczesnej metody plastyki narządów płciowych. W dziedzinie labioplastyki trudno o ekspertów o większym doświadczeniu i profesjonalizmie.

Obecnie, dzięki wieloletniej praktyce i rozwijającej się technologii medycznej, możliwe jest modelowanie praktycznie każdego elementu narządów płciowych. Od teraz twoje ciało, w tym jego najbardziej intymne części, może wyglądać dokładnie tak, jak zawsze marzyłaś. Dr Ibrahim przekonuje, że korekcja warg sromowych w dużej mierze poprawia jakość doznań seksualnych, co niewątpliwie jest jej dodatkową zaletą.

To jeszcze nie wszystko. Intensyfikację intymnych doznań zapewnia również inny zabieg oferowany w Mandala Beauty Clinic. Laserowe odmładzanie pochwy (LVR – Laser Vaginal Rejuvenation) jest polecane paniom, które w wyniku utraty elastyczności i sprężystości pochwy odczuwają znacznie mniejszą satysfakcję podczas stosunku. W ciągu jednogodzinnego zabiegu, następuje rekonstrukcja i wzmocnienie napięcia osłabionych części pochwy, w efekcie czego jej wymiar zmniejsza się, a ściany stają się bardziej elastyczne.  Subtelna korekcja wybranych obszarów pochwy prowadzi do pełniejszego odczuwania przyjemności seksualnej i – co tu dużo mówić – zdecydowanie intensywniejszych orgazmów.

Wygląd narządów intymnych nie musi być wcale powodem niezadowolenia, frustracji i wstydu. Wiedzą już o tym tysiące kobiet, z 30 krajów świata, w których z sukcesem dokonuje się zabiegów labio- i vaginoplastyki. Nowoczesne, świadome swych potrzeb i wyglądu panie doskonale wiedzą, że najnowsze trendy ginekologii estetycznej służą poprawie ich samopoczucia i jakości życia. A na to zasługuje przecież każda z kobiet.